Möt teamet

Här är teamet bakom Venture Cup, som är utspritt över hela Sverige för att kunna vara nära hela landets entreprenörer .

Alexandra Björk

VD
alexandra.bjork@venturecup.se
076 101 59 95

Madelene Näslund

Projektledare tävling & statistik
madelene.naslund@venturecup.se
070 661 59 96

Marie Greco

Regionsansvarig & projektledare Tävling
marie.greco@venturecup.se
076 895 87 13

Selin Safer Demirbüker

Regionsansvarig & projektledare Tävling
selin.safer@venturecup.se
073-90 90 848

Hanna Malm

Vikarierande Regionsansvarig
hanna.malm@venturecup.se
072-2078242

Filip Reineby

Projektledare Event & marknad
filip.reineby@venturecup.se
070 254 48 47

Maja Andrejic

Projektledare Kommunikation & marknad
maja.andrejic@venturecup.se
0761 66 68 24

Tilda Wissmar

Ansvarig Affärsplanering för tillväxtföretag
tilda.wissmar@venturecup.se

Cathrin Sandström

Regionsansvarig & projektledare Tävling
Föräldraledig
cathrin.sandstrom@venturecup.se
070 332 53 13

Alexandra Strömberg

Projektledare Event & marknad
Föräldraledig

Kontakta oss

Osäker på vem du ska kontakta? Fyll i formuläret så återkommer vi till dig.

Ditt namn

Din Email

Ämne

Ditt meddelande

without
http://www.venturecup.se/wp-content/themes/blake/
http://www.venturecup.se/sv/hem-2//
#FF8C2A
style1
scroll
Loading posts...
/www/w23180/www-root/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
http://www.venturecup.se/wp-content/themes/blake
on
yes
yes
off
Enter your email here
on
off