Möt teamet

För att vara nära Sveriges entreprenörer är teamet utspritt över hela Sverige.

Nord

Venture Cup Nord
Luleå Science Park
Aurorum 1C
977 75 Luleå

Venture Cup Nord
C/O Uminova Innovation
Tvistevägen 47
907 19 Umeå

Cathrin Sandström

Regionsansvarig
cathrin.sandstrom@venturecup.se
070 332 53 13

Josefine Nordfjell

Marknad- & eventansvarig
josefine.nordfjell@venturecup.se
072 207 82 42

Öst

Venture Cup
Tomtebogatan 17
113 39 Stockholm

Julia Selander

VD
julia.selander@venturecup.se
073 385 06 99

Tove Söderström

Regionsansvarig
tove.soderstrom@venturecup.se
070 254 48 47

Nancy Samefors

Marknad- & eventansvarig
nancy.samefors@venturecup.se
070 991 11 90

Väst

Venture Cup Väst
Holtermansgatan 1
411 29 Göteborg

Alexandra Björk

VD Venture Cup Väst
alexandra.bjork@venturecup.se
076 101 59 95

Madelene Näslund

Projektledare tävling & statistik
madelene.naslund@venturecup.se
070 661 59 96

Josefine Oldenstedt

Projektledare kommunikation & utbildning
josefine.oldenstedt@venturecup.se
076 101 59 92

Liselotte Fridjonsson

Projektledare evenemang
liselotte.fridjonsson@venturecup.se
072 577 79 91

Syd

Venture Cup Syd
Ideon Agora Scheelevägen 15
223 70 LUND

Marie Greco

Regionsansvarig
marie.greco@venturecup.se
076 895 87 13

Martina Bjäre

Marknad- & eventansvarig
martina.bjare@venturecup.se
073 143 25 01

Kontakta oss

Osäker på vem du ska kontakta? Fyll i formuläret så återkommer vi till dig.

Ditt namn

Din Email

Ämne

Ditt meddelande

without
http://www.venturecup.se/wp-content/themes/blake/
http://www.venturecup.se/sv/hem//
#FF8C2A
style1
scroll
Loading posts...
/www/w23180/www-root/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
http://www.venturecup.se/wp-content/themes/blake
on
yes
yes
off
Enter your email here
on
off