Möt teamet

För att vara nära Sveriges entreprenörer är teamet utspritt över hela Sverige.

Nord

Venture Cup Nord
Luleå Science Park
Aurorum 1C
977 75 Luleå
north@venturecup.se

Venture Cup Nord
C/O Uminova Innovation
Tvistevägen 47
907 19 Umeå
north@venturecup.se

Tove Söderström

Regional Manager
tove.soderstrom@venturecup.se
070 254 48 47

Märta Streijffert

Project Manager
marta.streijffert@venturecup.se
072 207 82 42

Josefine Nordfjell

Maternity leave / Project Manager
josefine.nordfjell@venturecup.se

Öst

Venture Cup
St Eriksplan 2
113 20 Stockholm
east@venturecup.se

Julia Selander

CEO
julia.selander@venturecup.se
073 385 06 99

Matilda Kong

Regional Manager
matilda.kong@venturecup.se
073 315 26 65

Nina Ehrenstråhle

Project Manager
nina.ehrenstrahle@venturecup.se
070 044 16 20

Väst

Venture Cup Väst
Holtermansgatan 1
411 29 Göteborg
west@venturecup.se

Alexandra Björk

CEO Venture Cup Väst
alexandra.bjork@venturecup.se
076 101 59 95

Camilla Lundberg

Marketing & Event Manager
camilla.lundberg@venturecup.se
076 101 59 92

Madelene Näslund

Competition & Education Manager
madelene.naslund@venturecup.se
070 661 59 96

Lisa Johansson

Chief Marketing Officer
lisa.johansson@venturecup.se
076 101 59 91

Syd

Venture Cup Syd
Ideon Agora Scheelevägen 15
223 70 LUND
south@venturecup.se

Hilde Zellman

CFO
hilde.zellman@venturecup.se
070 991 11 90

Jonas Lundh

Project Manager
jonas.lundh@venturecup.se
070 991 11 14

Marie Greco

Project Manager
marie.greco@venturecup.se
076 895 87 13

Alexandra Strömberg

Marketing Manager
alexandra.stromberg@venturecup.se
0731 432 501

Kontakta oss

Osäker på vem du ska kontakta? Fyll i formuläret så återkommer vi till dig.

Ditt namn

Din Email

Ämne

Ditt meddelande

without
http://www.venturecup.se/wp-content/themes/blake/
http://www.venturecup.se/sv/hem//
#FF8C2A
style1
scroll
Loading posts...
/www/w23180/www-root/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
http://www.venturecup.se/wp-content/themes/blake
on
yes
yes
off
Enter your email here
on
off